ul. Polna 4A, Limanowa
Zadzwoń: (18) 3372 087
Dodatkowe telefony:
(+48) 728 923 903
(+48) 604 807 946
(+48) 515 922 792

Szwedzkie blachy dachowe > Sprawdź ofertę i dowiedz się więcej

Ruukki

Dzięki Ruukki możesz mieć pewność, że Twój projekt dachowy będzie szybki, łatwy i przyjemny. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie, a nasi specjaliści w każdej chwili pomogą, gdy zwrócisz się do nich z pytaniem.

Z dachem Ruukki życie staje się łatwiejsze!

Wszystko co robimy, robimy po to, by ułatwić Ci życie. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji dachów i wyjątkowa jakość produktów gwarantują bezproblemowe użytkowanie dachu przez dziesiątki lat.

Plannja

Plannja to wiodąca europejska marka w segmencie wyrobów z cienkich blach dla budownictwa. Wysokiej jakości produkty Plannja ze stali i aluminium są dostarczane na rynek europejski od 1967 roku. W ofercie Plannja znajdują się produkty dachowe, orynnowanie, elementy fasad i różnego rodzaju akcesoriów, które zwiększają wartość i komfort budynków.

Stalowe lub aluminiowe dachy i rynny Plannja doskonale sprawdzają się w trudnym skandynawskim klimacie. Dodatkowo skandynawski design produktów Plannja nadaje niepowtarzalny charakter budynkom.

Lindab

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz uproszczone rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji.

Produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Co więcej, są one dostarczane wraz z wysokim poziomem obsługi. Wszystko to prowadzi do zwiększenia wartości dla klienta.